RaceTab 3 by MileSplit                         
Registered to: Joe Laughlin, J7 Sports, www.J7Sports.net
 
 
 
                   FLYRA North Regional Championship - 2015-04-11                    
                        Oakleaf High School, Orange Park, FL                         
 
               Middle School Girls 3,000 Meter Run               
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 64 Amelie Nichol       7 Fernandina Beach Mid  14:17.93    10
 
               Middle School Boys 3,000 Meter Run                
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 6 Andrew Shepherd      8                       10:00.87    10
  2 202 Joseph Closs       8 AAT Sports Academy K  10:48.37     8
  3 187 Keith Kelley         Wilkinson             10:54.13     6
  4 28 Dylan Nelson        7 AAT Sports Academy K  11:10.43     5
  5 76 Wells Rogers        8 Fernandina Beach Mid  11:13.20     4
  6 52 Charlie Deplato     7 Eye of the Tiger Run  11:23.17     3
  7 4 Austin Hayes         8                       11:40.39     2
  8 31 A'Jani Stokes       7 AAT Sports Academy K  11:46.19     1
  9 66 Jacob Faltemier     6 Fernandina Beach Mid  11:50.19      
 10 60 John Saucer         6 Eye of the Tiger Run  12:48.48      
 
           Middle School Girls 4x400 Meter Relay            
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 AAT Sports Academy KINGS A                 4:41.13    10
      1) Hannah Hart           2) Hadassah Davis        
      3) Mikyla Pearson        4) Kiericka Turner       
  2 KIPP Impact Middle School A                5:23.20     8
      1) Shanaya Jackson       2) Jazmyn Richardson     
      3) Shanova Robinson      4) Nakeisha Fedd         
 
            Middle School Boys 4x400 Meter Relay            
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 AAT Sports Academy KINGS B                 4:03.81    10
  2 AAT Sports Academy KINGS A                 4:15.30     8
      1) Javon Jones           2) Djorne Holness        
      3) Joshua Petersen       4) Jordan Randall        
  3 Pinewood Christian Academy A               4:23.10     6
      1) John Bear             2) Luke Funyak           
      3) Austin Robb           4) Matt Sams             
      5) Palo Garcia           
  4 KIPP Impact Middle School A                4:33.07     5
      1) Elijah Swanson        2) Thomas Fedd           
      3) Manny Guerrerro       4) Greg Brooks Jr.       
  5 Pinewood Christian Academy B               5:45.22     4
      1) Andrew Bennett        2) Max Bennett           
      3) Palo Garcia           4) Isaac Tennant         
      5) Spencer Blackwell     
SCR Fernandina Beach Middle School A                NT      
      1) Uriah Giedrys         2) Chris Pulwicz         
      3) Hamilton Rainey       4) Chase Oliver          
      5) Wells Rogers          6) Devin Jennings        
 
                  Middle School Girls 100 Meter Hurdles                   
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 38 Caroline Johnston   8 Eagle TC                 16.53   NWI  1    10
  2 45 Leah Williams       8 Eagle TC                 17.46   NWI  1     8
  3 44 Keller Valentino    7 Eagle TC                 17.82   NWI  1     6
  4 186 Alyssa Potter      7 Wilkinson                18.90   NWI  2     5
  5 87 Ne'Kayla Harris     8 KIPP Impact Middle S     19.22   NWI  1     4
  6 16 Kayla Keyes         8 AAT Sports Academy K     20.42   NWI  2     3
  7 14 Melina George       8 AAT Sports Academy K     20.46   NWI  2     2
  8 18 Mikyla Pearson      7 AAT Sports Academy K     21.15   NWI  2     1
  9 92 Jazmyn Richardson   5 KIPP Impact Middle S     22.17   NWI  2      
 
                   Middle School Boys 100 Meter Hurdles                   
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 74 Chase Oliver        8 Fernandina Beach Mid     15.56   NWI  1    10
  2 101 Jaquez Griffin     7 KIPP Impact Middle S     15.76   NWI  1     8
  3 110 Wyland Alleva      8 Lakeland Incredibles     15.91   NWI  1     6
  4 178 Caleb Reynolds       AAT Sports Academy K     16.49   NWI  2     5
  5 185 Lance Lenox        8 Wilkinson                18.35   NWI  2     4
 
                    Middle School Girls 100 Meter Dash                    
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 170 Railey Mcfarland   6 St. Johns Striders       13.59   NWI  1    10
  2 169 Kaci Harris        8 St. Johns Striders       13.93   NWI  1     8
  3 87 Ne'Kayla Harris     8 KIPP Impact Middle S     14.11   NWI  2     6
  4 39 Marah Jones         8 Eagle TC                 14.21   NWI  1     5
  5 182 India Watts          AAT Sports Academy K     14.26   NWI  2     4
  6 14 Melina George       8 AAT Sports Academy K     14.48   NWI  3     3
  7 123 Jourdan Funderbur  8 Pinewood Christian A     14.66   NWI  2     2
  8 90 Taniah McClendon    7 KIPP Impact Middle S     14.71   NWI  2     1
  9 85 Adayja Gadson       6 KIPP Impact Middle S     14.72   NWI  2      
 10 120 Shealyn Barbuto    7 Pinewood Christian A     14.81   NWI  2      
 11 35 Gabi Carter         8 Eagle TC                 14.93   NWI  1      
 12 157 Izzy Romero        6 Queen of Peace Acade     15.08   NWI  1      
 13 153 Cammie Delgado     6 Queen of Peace Acade     15.26   NWI  3      
 14 183 Lakeisha Fedd      5 KIPP Impact Middle S     15.50   NWI  4      
 15 121 Sarah Blakeslee    6 Pinewood Christian A     15.56   NWI  2      
 16 129 Ansley Stephens    7 Pinewood Christian A     16.20   NWI  4      
 17 133 Maggie Wynn        7 Pinewood Christian A     16.24   NWI  1      
 18 201 Justice Queen      8 KIPP Impact Middle S     16.33   NWI  4      
 19 122 Leslie Catlett     6 Pinewood Christian A     16.34   NWI  2      
 20 124 Haley Holte        7 Pinewood Christian A     16.39   NWI  3      
 21 126 Isabella McGready  6 Pinewood Christian A     16.44   NWI  3      
 22 125 Erin Key           6 Pinewood Christian A     16.86   NWI  3      
 23 151 Chrissy Babione    7 Queen of Peace Acade     16.98   NWI  1      
 24 203 Amy Cortorreal       AAT Sports Academy K     17.06   NWI  4      
 25 127 Chloe O'neal       5 Pinewood Christian A     18.00   NWI  4      
 26 132 McKenna Terhune    8 Pinewood Christian A     18.18   NWI  4      
 27 128 Ruth Ross          6 Pinewood Christian A     18.21   NWI  4      
 28 131 Abigail Tennant    6 Pinewood Christian A     18.54   NWI  3      
 
                    Middle School Boys 100 Meter Dash                     
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 46 Justin McKee        8 Eagle TC                 12.18   NWI  1    10
  2 112 Jaden Rudolph      7 Lakeland Incredibles     12.64   NWI  1     8
  3 101 Jaquez Griffin     7 KIPP Impact Middle S     12.67   NWI  3     6
  4 29 Joshua Petersen     8 AAT Sports Academy K     12.68   NWI  1     5
  5 75 Chris Pulwicz       8 Fernandina Beach Mid     12.74   NWI  4     4
  6 30 Jordan Randall      7 AAT Sports Academy K     12.84   NWI  1     3
  7 103 Elijah Swanson     8 KIPP Impact Middle S     13.01   NWI  3     2
  8 111 Austin Cowans      7 Lakeland Incredibles     13.13   NWI  1     1 .123
  9 139 Isaac Chaffin      7 Pinewood Christian A     13.13   NWI  2       .124
 10 179 Denali Lindo         North Florida Educat     13.24   NWI  4      
 11 9 Shaeon Adams         7 1st Coast Track Club     13.31   NWI  1      
 12 174 Craig Sinclair     7 St. Johns Striders       13.46   NWI  1      
 13 33 Jahron Williams     6 AAT Sports Academy K     13.83   NWI  2      
 14 140 David Compere      5 Pinewood Christian A     14.54   NWI  4      
 15 143 Jason Heisler      8 Pinewood Christian A     14.81   NWI  4      
 16 173 Malcolm Seaborn    6 St. Johns Striders       14.90   NWI  2      
 17 26 Miles Jackson       6 AAT Sports Academy K     15.11   NWI  2      
 18 163 Tanner Cooper      6 Queen of Peace Acade     15.18   NWI  2      
 19 142 Palo Garcia        7 Pinewood Christian A     15.42   NWI  3      
 20 32 Kevin Thurmond      6 AAT Sports Academy K     15.67   NWI  3      
 21 134 Eric Baumgartner   6 Pinewood Christian A     15.96   NWI  3      
 22 146 Isaac Tennant      7 Pinewood Christian A     16.36   NWI  4      
 23 119 Keith Fowler       7 North Florida Educat     16.59   NWI  4      
 24 175 James Smith          North Florida Educat     16.92   NWI  4      
 25 116 Devon Blair        7 North Florida Educat     17.56   NWI  2      
 
               Middle School Girls 1,500 Meter Run               
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 108 Viktorya Manno     7 Lakeland Incredibles   5:30.44    10
  2 130 Madelyn Stevenson  7 Pinewood Christian A   5:33.71     8
  3 34 Amelia Anderson     7 Eagle TC               5:36.81     6
  4 37 Sidney Gibbs        8 Eagle TC               5:36.87     5
  5 19 Mia Perez           7 AAT Sports Academy K   5:39.11     4
  6 41 Ellie Riggs         7 Eagle TC               5:39.62     3
  7 158 Nadia Vassou       8 Queen of Peace Acade   5:40.52     2
  8 50 Suzannah Raines     6 Eye of the Tiger Run   6:02.08     1
  9 64 Amelie Nichol       7 Fernandina Beach Mid   6:17.48      
 10 160 Jordan Yachabach   8 Queen of Peace Acade   6:20.71      
 11 109 Lauren Musselman   8 Lakeland Incredibles   6:22.06      
 12 48 Emily Flugrath      6 Eye of the Tiger Run   6:34.69      
 13 49 Tori Johnson        7 Eye of the Tiger Run   6:40.37      
 14 83 Nakeisha Fedd       7 KIPP Impact Middle S   7:19.21      
 15 91 Khamari Parks       5 KIPP Impact Middle S   8:14.10      
dnf 84 Courtney Ford       5 KIPP Impact Middle S        NT      
 
                 Middle School Boys 1,500 Meter Run                 
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 6 Andrew Shepherd      8                        4:38.48  1    10
  2 114 Brady Zimmerman    8 Lakeland Incredibles   4:40.26  1     8
  3 53 Burch Greene        8 Eye of the Tiger Run   4:45.88  1     6
  4 172 Matthew Ortiz      8 St. Johns Striders     4:47.06  1     5
  5 135 John Bear          8 Pinewood Christian A   4:58.47  1     4
  6 62 Seth Ziegaus        7 Eye of the Tiger Run   5:05.17  1     3
  7 95 Greg Brooks Jr.     6 KIPP Impact Middle S   5:27.52  1     2
  8 31 A'Jani Stokes       7 AAT Sports Academy K   5:34.43  1     1
  9 28 Dylan Nelson        7 AAT Sports Academy K   5:35.73  2      
 10 142 Palo Garcia        7 Pinewood Christian A   5:40.61  1      
 11 60 John Saucer         6 Eye of the Tiger Run   6:00.60  2      
 12 54 Timothy Hudson      7 Eye of the Tiger Run   6:11.21  2      
 13 56 Aaron Morse         6 Eye of the Tiger Run   6:13.01  2      
 14 61 Ethan Sawyer        7 Eye of the Tiger Run   6:15.33  2      
 15 57 Gabe Morse          6 Eye of the Tiger Run   6:15.55  2      
 16 58 Zach Morse          6 Eye of the Tiger Run   6:23.70  2      
 
           Middle School Girls 4x100 Meter Relay            
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 AAT Sports Academy KINGS A                   54.92    10
      1) Tahja Peoples         2) Hadassah Davis        
      3) Malaika McCray        4) India Watts           
  2 AAT Sports Academy KINGS B                   56.42     8
      1) Chani Clark           2) Kayla Keyes           
      3) Kiericka Turner       4) Jamari Randall        
  3 KIPP Impact Middle School A                  58.23     6
      1) Ne'Kayla Harris       2) Taniah McClendon      
      3) Dajanae Brown         4) Adayja Gadson         
  4 Queen of Peace Academy A                   1:01.71     5
      1) Ellie Muir            2) Izzy Romero           
      3) Cammie Delgado        4) Abby Hastings         
  5 Pinewood Christian Academy A               1:01.75     4
      1) Shealyn Barbuto       2) Jourdan Funderburk    
      3) Haley Holte           4) Maggie Wynn           
      5) Ansley Stephens       
  6 Pinewood Christian Academy B               1:08.43     3
      1) Sarah Blakeslee       2) Leslie Catlett        
      3) Isabella McGready     4) McKenna Terhune       
  7 Pinewood Christian Academy C               1:10.96     2
      1) Erin Key              2) Chloe O'neal          
      3) Ruth Ross             4) Abigail Tennant       
 
            Middle School Boys 4x100 Meter Relay            
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Lakeland Incredibles TC A                    50.95    10
      1) Jaden Rudolph         2) Tyson Williams        
      3) Wyland Alleva         4) Austin Cowans         
  2 AAT Sports Academy KINGS B                   51.34     8
      1) Elijah Swanson        2) Caleb Reynolds        
      3) Chad Grace            4) Manny Guerrerro       
  3 AAT Sports Academy KINGS A                   51.49     6
      1) Miles Jackson         2) Joshua Petersen       
      3) Jahron Williams       4) Jordan Randall        
  4 Pinewood Christian Academy A                 56.89     5
      1) Austin Robb           2) David Compere         
      3) Jason Heisler         4) Isaac Chaffin         
      5) Andrew Bennett        
  5 Pinewood Christian Academy B               1:05.64     4
      1) Eric Baumgartner      2) Max Bennett           
      3) Spencer Blackwell     4) Isaac Tennant         
      5) Matt Sams             
 
                 Middle School Girls 400 Meter Dash                 
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 170 Railey Mcfarland   6 St. Johns Striders     1:05.67  1    10
  2 169 Kaci Harris        8 St. Johns Striders     1:07.40  1     8
  3 168 Jadyn Fields       7 St. Johns Striders     1:08.69  3     6
  4 40 Hannah McCarthy     7 Eagle TC               1:10.18  1     5
  5 83 Nakeisha Fedd       7 KIPP Impact Middle S   1:12.42  2     4
  6 160 Jordan Yachabach   8 Queen of Peace Acade   1:12.70  2     3
  7 36 Alexis Foster       6 Eagle TC               1:13.10  2     2
  8 153 Cammie Delgado     6 Queen of Peace Acade   1:13.54  3     1
  9 194 Jayna Griffin        KIPP Impact Middle S   1:13.96  3      
 10 42 Alexa Steitz        7 Eagle TC               1:15.17  2      
 11 115 Christiana West    7 North Florida Educat   1:19.14  2      
 12 88 Shanaya Jackson     6 KIPP Impact Middle S   1:19.41  3      
 13 133 Maggie Wynn        7 Pinewood Christian A   1:20.88  3      
 14 93 Dajanae Brown       6 KIPP Impact Middle S   1:31.58  3      
 15 195 Nataria Covington    KIPP Impact Middle S   1:33.95  3      
 
                 Middle School Boys 400 Meter Dash                  
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 10 Marcus Floyd        8 1st Coast Track Club     54.78  1    10
  2 103 Elijah Swanson     8 KIPP Impact Middle S     59.21  2     8
  3 9 Shaeon Adams         7 1st Coast Track Club   1:01.54  1     6
  4 27 Javon Jones         7 AAT Sports Academy K   1:02.31  1     5
  5 174 Craig Sinclair     7 St. Johns Striders     1:03.61  1     4
  6 99 Thomas Fedd         8 KIPP Impact Middle S   1:06.59  2     3
  7 144 Austin Robb        8 Pinewood Christian A   1:07.59  1     2
  8 173 Malcolm Seaborn    6 St. Johns Striders     1:09.42  1     1
  9 118 Johnnie DeWindt    7 North Florida Educat   1:22.36  2      
 10 138 Spencer Blackwell  6 Pinewood Christian A   1:27.88  2      
 11 119 Keith Fowler       7 North Florida Educat   1:28.55  2      
 
                 Middle School Girls 800 Meter Run                  
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 43 Tanner Thompson     7 Eagle TC               2:38.12  1    10
  2 108 Viktorya Manno     7 Lakeland Incredibles   2:42.52  1     8
  3 19 Mia Perez           7 AAT Sports Academy K   2:46.60  2     6
  4 130 Madelyn Stevenson  7 Pinewood Christian A   2:48.05  1     5
  5 51 Sarah Ziegaus       7 Eye of the Tiger Run   2:49.42  1     4
  6 158 Nadia Vassou       8 Queen of Peace Acade   2:50.54  2     3
  7 148 Abby Callahan      8 Providence School      2:51.40  1     2
  8 120 Shealyn Barbuto    7 Pinewood Christian A   2:53.95  1     1
  9 109 Lauren Musselman   8 Lakeland Incredibles   2:58.50  1      
 10 50 Suzannah Raines     6 Eye of the Tiger Run   3:04.73  1      
 11 82 Alexandra Dawkins   5 KIPP Impact Middle S   3:11.06  2      
 12 49 Tori Johnson        7 Eye of the Tiger Run   3:13.50  2      
 13 88 Shanaya Jackson     6 KIPP Impact Middle S   3:14.76  2      
 14 92 Jazmyn Richardson   5 KIPP Impact Middle S   3:16.51  2      
 15 48 Emily Flugrath      6 Eye of the Tiger Run   3:17.41  2      
 16 196 Tare'll Goodman    6 KIPP Impact Middle S   3:28.00  2      
 
                  Middle School Boys 800 Meter Run                  
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 114 Brady Zimmerman    8 Lakeland Incredibles   2:21.32  1    10
  2 135 John Bear          8 Pinewood Christian A   2:23.89  1     8
  3 141 Luke Funyak        8 Pinewood Christian A   2:45.12  2     6
  4 106 Caleb Wilson       7 KIPP Impact Middle S   3:02.45  2     5
  5 107 Joshua Wilson      7 KIPP Impact Middle S   3:06.46  1     4
  6 96 Manny Guerrerro     8 KIPP Impact Middle S   3:34.00  2     3
 
                  Middle School Girls 200 Meter Hurdles                   
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 45 Leah Williams       8 Eagle TC                 31.69   NWI  2    10
  2 38 Caroline Johnston   8 Eagle TC                 32.06   NWI  1     8
  3 44 Keller Valentino    7 Eagle TC                 33.16   NWI  1     6
  4 14 Melina George       8 AAT Sports Academy K     33.98   NWI  1     5
  5 12 Chani Clark         7 AAT Sports Academy K     35.83   NWI  1     4
  6 153 Cammie Delgado     6 Queen of Peace Acade     37.80   NWI  1     3
  7 18 Mikyla Pearson      7 AAT Sports Academy K     38.17   NWI  1     2
  8 16 Kayla Keyes         8 AAT Sports Academy K     41.82   NWI  2     1
 
                 Middle School Boys 200 Meter Hurdles                  
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 113 Tyson Williams     7 Lakeland Incredibles     28.74   NWI    10
  2 110 Wyland Alleva      8 Lakeland Incredibles     29.04   NWI     8
  3 74 Chase Oliver        8 Fernandina Beach Mid     30.44   NWI     6
 
                    Middle School Girls 200 Meter Dash                    
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 170 Railey Mcfarland   6 St. Johns Striders       28.40   NWI  1    10
  2 169 Kaci Harris        8 St. Johns Striders       28.72   NWI  1     8
  3 20 Jamari Randall      8 AAT Sports Academy K     29.25   NWI  1     6
  4 182 India Watts          AAT Sports Academy K     29.30   NWI  5     5
  5 39 Marah Jones         8 Eagle TC                 29.55   NWI  1     4
  6 17 Malaika McCray      8 AAT Sports Academy K     29.70   NWI  1     3
  7 90 Taniah McClendon    7 KIPP Impact Middle S     29.75   NWI  3     2
  8 22 Tahja Peoples       8 AAT Sports Academy K     29.81   NWI  5     1
  9 15 Hannah Hart         7 AAT Sports Academy K     29.99   NWI  1      
 10 85 Adayja Gadson       6 KIPP Impact Middle S     31.14   NWI  2      
 11 157 Izzy Romero        6 Queen of Peace Acade     31.17   NWI  2      
 12 168 Jadyn Fields       7 St. Johns Striders       31.32   NWI  1      
 13 123 Jourdan Funderbur  8 Pinewood Christian A     31.49   NWI  3      
 14 35 Gabi Carter         8 Eagle TC                 31.82   NWI  2      
 15 115 Christiana West    7 North Florida Educat     32.47   NWI  3      
 16 94 Shanova Robinson    6 KIPP Impact Middle S     33.16   NWI  5      
 17 183 Lakeisha Fedd      5 KIPP Impact Middle S     33.18   NWI  4      
 18 93 Dajanae Brown       6 KIPP Impact Middle S     33.23   NWI  5      
 19 121 Sarah Blakeslee    6 Pinewood Christian A     33.55   NWI  4      
 20 126 Isabella McGready  6 Pinewood Christian A     34.59   NWI  2      
 21 124 Haley Holte        7 Pinewood Christian A     34.83   NWI  3      
 22 125 Erin Key           6 Pinewood Christian A     35.29   NWI  3      
 23 86 Sha'kaj Garvin      7 KIPP Impact Middle S     35.34   NWI  2      
 24 129 Ansley Stephens    7 Pinewood Christian A     35.67   NWI  4      
 25 151 Chrissy Babione    7 Queen of Peace Acade     36.76   NWI  2      
 26 132 McKenna Terhune    8 Pinewood Christian A     39.22   NWI  4      
 27 128 Ruth Ross          6 Pinewood Christian A     40.17   NWI  4      
 28 131 Abigail Tennant    6 Pinewood Christian A     40.85   NWI  4      
 
                    Middle School Boys 200 Meter Dash                     
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 46 Justin McKee        8 Eagle TC                 25.17   NWI  1    10
  2 29 Joshua Petersen     8 AAT Sports Academy K     25.58   NWI  1     8
  3 75 Chris Pulwicz       8 Fernandina Beach Mid     25.72   NWI  1     6
  4 112 Jaden Rudolph      7 Lakeland Incredibles     25.95   NWI  1     5
  5 139 Isaac Chaffin      7 Pinewood Christian A     26.58   NWI  1     4
  6 101 Jaquez Griffin     7 KIPP Impact Middle S     26.69   NWI  3     3
  7 111 Austin Cowans      7 Lakeland Incredibles     26.70   NWI  1     2
  8 9 Shaeon Adams         7 1st Coast Track Club     27.17   NWI  1     1
  9 33 Jahron Williams     6 AAT Sports Academy K     28.56   NWI  2      
 10 99 Thomas Fedd         8 KIPP Impact Middle S     28.97   NWI  3      
 11 140 David Compere      5 Pinewood Christian A     30.47   NWI  3      
 12 118 Johnnie DeWindt    7 North Florida Educat     30.64   NWI  3      
 13 26 Miles Jackson       6 AAT Sports Academy K     31.88   NWI  2      
 14 163 Tanner Cooper      6 Queen of Peace Acade     31.98   NWI  2      
 15 143 Jason Heisler      8 Pinewood Christian A     32.13   NWI  4      
 16 32 Kevin Thurmond      6 AAT Sports Academy K     33.85   NWI  2      
 17 175 James Smith          North Florida Educat     34.16   NWI  4      
 18 134 Eric Baumgartner   6 Pinewood Christian A     35.89   NWI  3      
 19 119 Keith Fowler       7 North Florida Educat     35.96   NWI  4      
 20 137 Max Bennett        5 Pinewood Christian A     36.18   NWI  4      
 21 116 Devon Blair        7 North Florida Educat     39.63   NWI  2      
 
           Middle School Girls 4x800 Meter Relay            
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Eagle TC A                                10:58.36    10
      1) Amelia Anderson       2) Sidney Gibbs          
      3) Ellie Riggs           4) Tanner Thompson       
  2 KIPP Impact Middle School A               13:28.23     8
      1) Alexandra Dawkins     2) Nakeisha Fedd         
      3) Trajee' Lopez         4) Shanova Robinson      
 
            Middle School Boys 4x800 Meter Relay            
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Eye of the Tiger Running Club A           11:04.30    10
      1) Burch Greene          2) Chase Martin          
      3) Seth Ziegaus          4) Charlie Deplato       
  2 KIPP Impact Middle School A               11:16.11     8
      1) Thomas Fedd           2) Manny Guerrerro       
      3) Greg Brooks Jr.       4) Clifford Daughtry     
 
                      Middle School Girls Long Jump                       
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 168 Jadyn Fields       7 St. Johns Striders    14-06.00   NWI  2    10
  2 176 Hadassah Davis     8 AAT Sports Academy K  14-02.00   NWI  2     8
  3 123 Jourdan Funderbur  8 Pinewood Christian A  12-07.50   NWI  1     6
  4 120 Shealyn Barbuto    7 Pinewood Christian A  12-05.00   NWI  1     5
  5 157 Izzy Romero        6 Queen of Peace Acade  12-04.50   NWI  2     4
  6 122 Leslie Catlett     6 Pinewood Christian A  11-08.50   NWI  1     3
  7 130 Madelyn Stevenson  7 Pinewood Christian A  11-00.50   NWI  1     2
  8 133 Maggie Wynn        7 Pinewood Christian A  10-09.50   NWI  1     1
  9 151 Chrissy Babione    7 Queen of Peace Acade  10-01.00   NWI  2      
 10 126 Isabella McGready  6 Pinewood Christian A  10-00.00   NWI  2      
 11 124 Haley Holte        7 Pinewood Christian A   9-11.00   NWI  2      
 12 125 Erin Key           6 Pinewood Christian A   9-06.00   NWI  2      
 13 128 Ruth Ross          6 Pinewood Christian A   8-10.00   NWI  1      
 14 131 Abigail Tennant    6 Pinewood Christian A   8-09.00   NWI  2      
 15 127 Chloe O'neal       5 Pinewood Christian A   8-04.50   NWI  2      
 
                  Middle School Girls Shot Put                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 192 Tamia McCoy        8 KIPP Impact Middle S  29-05.00    10
  2 186 Alyssa Potter      7 Wilkinson             28-07.50     8
  3 150 Georgia Messer     8 Providence School     28-07.00     6
  4 149 Maddie Hervey      8 Providence School     24-02.50     5
  5 310 Tamia McCoy          KIPP Impact Middle S  21-07.00     4
 
                    Middle School Boys Discus                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 161 Derek Akey         8 Queen of Peace Acade    156-05    10
  2 11 Cole Ray            8 1st Coast Track Club    116-07     8
  3 190 Ben Eliott           Orange Park             114-06     6
  4 189 Shawn Grantz         Orange Park             114-04     5
  5 171 Gabriel Northcut   7 St. Johns Striders       81-01     4
  6 188 Shane Clark          Orange Park              80-08     3
 
                 Middle School Girls Pole Vault                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 38 Caroline Johnston   8 Eagle TC               7-06.00    10
 
                    Middle School Boys Triple Jump                     
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 10 Marcus Floyd        8 1st Coast Track Club  39-05.00   NWI    10
  2 178 Caleb Reynolds       AAT Sports Academy K  37-00.00   NWI     8
  3 177 Jaiden Turner      8                       34-06.00   NWI      
  4 180 Dishon Allen       8                       29-05.00   NWI      
 
                  Middle School Girls High Jump                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 35 Gabi Carter         8 Eagle TC               4-04.00    10
  2 23 Kiericka Turner     8 AAT Sports Academy K   4-02.00     8
  3 153 Cammie Delgado     6 Queen of Peace Acade   4-02.00     6
  4 168 Jadyn Fields       7 St. Johns Striders     4-02.00   4.5
  4 22 Tahja Peoples       8 AAT Sports Academy K   4-02.00   4.5
  6 160 Jordan Yachabach   8 Queen of Peace Acade   4-00.00     3
 
                  Middle School Boys Pole Vault                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 110 Wyland Alleva      8 Lakeland Incredibles   7-00.00    10
 
                       Middle School Boys Long Jump                       
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 178 Caleb Reynolds       AAT Sports Academy K  19-02.00   NWI  3    10
  2 179 Denali Lindo         North Florida Educat  17-10.00   NWI  3     8
  3 46 Justin McKee        8 Eagle TC              17-03.00   NWI  1     6
  4 177 Jaiden Turner      8                       16-09.00   NWI  3      
  5 180 Dishon Allen       8                       16-05.00   NWI  3      
  6 135 John Bear          8 Pinewood Christian A  15-09.00   NWI  1     5
  7 33 Jahron Williams     6 AAT Sports Academy K  15-03.00   NWI  1     4
  8 139 Isaac Chaffin      7 Pinewood Christian A  15-03.00   NWI  1     3
  9 27 Javon Jones         7 AAT Sports Academy K  14-08.00   NWI  1     2
 10 163 Tanner Cooper      6 Queen of Peace Acade  13-10.00   NWI  1     1
 11 141 Luke Funyak        8 Pinewood Christian A  13-01.00   NWI  2      
 12 143 Jason Heisler      8 Pinewood Christian A  12-10.00   NWI  2      
 13 134 Eric Baumgartner   6 Pinewood Christian A  12-09.00   NWI  2      
 14 140 David Compere      5 Pinewood Christian A  12-09.00   NWI  2      
 15 142 Palo Garcia        7 Pinewood Christian A  12-06.50   NWI  2      
 16 146 Isaac Tennant      7 Pinewood Christian A  12-01.00   NWI  3      
 17 137 Max Bennett        5 Pinewood Christian A  11-10.00   NWI  3      
 18 136 Andrew Bennett     7 Pinewood Christian A  10-11.00   NWI  1      
 
                    Middle School Girls Triple Jump                    
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 204 L Johnson                                  33-04.50   NWI      
  2 38 Caroline Johnston   8 Eagle TC              32-09.00   NWI    10
 
                   Middle School Boys Shot Put                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 161 Derek Akey         8 Queen of Peace Acade  46-01.00    10
  2 190 Ben Eliott           Orange Park           43-07.00     8
  3 189 Shawn Grantz         Orange Park           37-05.50     6
  4 11 Cole Ray            8 1st Coast Track Club  36-07.50     5
  5 188 Shane Clark          Orange Park           32-05.00     4
  6 171 Gabriel Northcut   7 St. Johns Striders    25-08.00     3
  7 104 Robert Taylor      8 KIPP Impact Middle S  25-01.00     2
 
                   Middle School Girls Discus                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 7 Camilla May          8 1st Coast Track Club     73-07    10
  2 150 Georgia Messer     8 Providence School        65-08     8
  3 149 Maddie Hervey      8 Providence School        62-05     6
  4 160 Jordan Yachabach   8 Queen of Peace Acade     59-03     5
  5 158 Nadia Vassou       8 Queen of Peace Acade     51-01     4
 
 
 
               Boys Team Scores (16 Events Scored)               
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 AAT Sports Academy KINGS    97     21   15    5   32    0   24    0  
  2 Lakeland Incredibles TC     78     16   18   24   10    0   10    0  
  3 KIPP Impact Middle School   59     22   14    8   13    2    0    0  
  4 Pinewood Christian Academ   51      6   18    0   19    0    8    0  
  5 1st Coast Track Club        40     17    0    0    0   13   10    0  
  6 Orange Park                 32      0    0    0    0   32    0    0  
  7 Fernandina Beach Middle S   30     10    4   16    0    0    0    0  
  8 Eagle TC                    26     20    0    0    0    0    6    0  
  9                             22      0   22    0    0    0    0    0  
  9 Eye of the Tiger Running    22      0   12    0   10    0    0    0  
 11 Queen of Peace Academy      21      0    0    0    0   20    1    0  
 12 St. Johns Striders          17      5    5    0    0    7    0    0  
 13 Wilkinson                   10      0    6    4    0    0    0    0  
 14 North Florida Educational    8      0    0    0    0    0    8    0  
 
 
              Girls Team Scores (17 Events Scored)               
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Eagle TC                    128    16   24   48   10    0   30    0  
  2 AAT Sports Academy KINGS   98.5    22   10   18   28    0  20.5   0  
  3 St. Johns Striders         74.5    60    0    0    0    0   15    0  
  4 KIPP Impact Middle School   53     13    0    4   22   14    0    0  
  5 Pinewood Christian Academ   42      2   14    0    9    0   17    0  
  6 Queen of Peace Academy      39      4    5    3    5    9   13    0  
  7 Providence School           27      0    2    0    0   25    0    0  
  8 Lakeland Incredibles TC     18      0   18    0    0    0    0    0  
  9 Wilkinson                   13      0    0    5    0    8    0    0  
 10 Fernandina Beach Middle S   10      0   10    0    0    0    0    0  
 10 1st Coast Track Club        10      0    0    0    0   10    0    0  
 12 Eye of the Tiger Running     5      0    5    0    0    0    0    0